Керівні органи

Склад Робочої Групи ТК-104


Члени Робочої групи ТК-104

 

Член РГ Регіон  
1 Сікоренко Ірина Генріхівна Голова ТК 104  
2 Воробєй Валерій Якович Заст. голови ТК 104  
3 Юр’єв Вадим Миколайович Відповідальний секретар ТК  
4 Гусейналієв Николай Гусейналієвич Київський  
5 Корбут Михайло Вікторович Київський  
6 Кучеренко Євген Володимирович Київський  
7 Орєхов Микола Трохимович Київський  
8 Павленко Віталій Іванович Київський  
9 Ковальчук Володимир Петрович Північно-західний  
10 Адаменко Михайло Володимирович Північно-східний  
11 Дубовик Віталій Анатолійович Південно-східний  
12 Ткалич Володимир Васильович Східний  
13 Муравицький Ігор Валерійович Північний  
14 Скрипець Олег Володимирович Центральний  
15 Корнєєв Борис Володимирович Південний  
16 Касаткін Євген Олександрович Південний  
17 Ковальчук Федір Васильович Західний  
18 Казбан Михайло Іванович Прикарпатський  

СКЛАД ПРАВЛІННЯ


СКЛАД ПРАВЛІННЯ

Горішний Сергій Іванович

Голова асоціації

Голова правління

Заря Андрій Федорович

Заступник голови асоціації – виконавчий директор

Сікоренко Ірина Генріховна

Заступник голови асоціації – голова комітету стандартизації та технічного регулювання (ТК-104)

Ткаченко Ігор Сергійович

Заступник голови асоціації – голова комітету розвитку ліфтової промисловості та захисту ринку

Самойленко Василь Петрович

Заступник голови асоціації – голова комітету монтажу і обслуговування ліфтів

Пилипів Марія Дмитрівна

Заступник голови асоціації – голова комітету інформаційної політики та ветеранів ліфтової галузі

Гусейналієв Набі Гусейналієвич

Керівник регіонального відділення м. Київ

Павленко Віталій Іванович

Представник монтажних та обслуговуючих організацій м. Київ

Орехов Микола Трофимович

Представник монтажних та обслуговуючих організацій м. Київ

Бойко Юрій Миколайович

Представник монтажних та обслуговуючих організацій м. Київ

Дудар Сергій Вікторович

Представник виробників ліфтів та ліфтового обладнання

Кучерук Тетяна Іванівна

Керівник регіонального відділення Північного регіону

Васильєв Анатолій Михайлович

Керівник регіонального відділення Північно-східного регіону

Вітько Микола Іванович

Керівник регіонального відділення Східного регіону

Дубовик Віталій Анатолійович

Керівник регіонального відділення Південно-східного регіону

Антипенко Олександр Миколайович

Керівник регіонального відділення Центрального регіону

Медведєв Олександр Володимирович

Керівник регіонального відділення Південного регіону

Соловйов Олександр Сергійович

Керівник регіонального відділення Західного регіону

Казбан Михайло Іванович

Керівник регіонального відділення Прикарпатського регіону

Петренко Валентин Володимирович

Керівник регіонального відділення Північно-західного регіону