Наші партнери

ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС"


Товариство технічного нагляду «ДІЕКС» здійснює контроль обладнання матеріалів неруйнівними методами при виготовленні, будівництві, монтажі, ремонті, реконструкції та технічному діагностуванні об'єктів.

В даний момент компанія в змозі надавати повне технічне обслуговування підприємств у галузі промислової безпеки.

ТОВ СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» - перше підприємство на території України, яке акредитоване за ДСТУ ISO / IEC 17020-2001 як інспекційний орган в галузі оцінки відповідності у сфері експертизи промислової безпеки та охорони праці.

Система управління якістю стосовно надання експертних послуг у сфері охорони праці відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001.
ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" є органом з сертифікації систем управління охороною праці за стандартом ДСТУ OHSAS 18001.
Інспекційні послуги в області приймання продукції сертифіковані органом з сертифікації TÜV Thüringen і відповідають вимогам ISO 9001.

У 2012 році, на підставі наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, підприємство призначене органом з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів (UA.TR. 077), а саме: технічний регламент ліфтів; технічний регламент безпеки обладнання, що працює під тиском; технічний регламент безпеки простих посудин високого тиску.
Основні напрямки діяльності – це експертиза охорони праці та промислової безпеки. Підприємство входить до числа лідерів експертних організацій України.

 

49040, м. Дніпро, пров. Джинчарадзе, 8
+38 (0562) 36-87-04, +38 (067) 009-00-20

Громадська спілка "Асоціація управителів житла"


Сьогодні очевидно, що житлово-комунальне господарство України стоїть на порозі нового етапу свого розвитку й потребує об`єднання професіоналів та експертів  для вирішення складних задач задля ефективної модернізації та сталого розвитку галузі у майбутньому.

Асоціація управителів житла  покликана взяти на себе місію формування позитивних тенденцій розвитку житлового господарства, об`єднавши справжніх професіоналів, які мають практичний досвід роботи у цій сфері

Головним напрямком діяльності асоціації є – формування правил по-справжньому конкурентного, цивілізованого ринку управління багатоквартирними будинками з урахуванням українських реалій і світових стандартів. 

Асоціація діє на засадах добровільності, самоврядності, вільного вибору території діяльності, рівності перед законом,  відкритості та публічності, є недержавною і неприбутковою організацією.

 

Бессарабська площа, 9/1 Б,
м. Київ, Україна, 01004

Тел./факс: +38 (044) 337-13-45
E-mail: info@auz.org.ua
www.auz.org.ua


Посилання: http://auz.org.ua/uk/pro-nas/

Федерація роботодавців України


Федерація роботодавців України (ФРУ) - найбільш впливове об'єднання українського бізнесу. Заснована у 2002 році, Федерація 15 років успішно представляє та захищає інтереси бізнесу як в Україні так і на міжнародному рівні. Сьогодні ФРУ об'єднує майже 100 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють найбільш вагомі сектори економіки України, серед яких: машинобудування, автомобілебудування, металургія, аерокосмічна і оборонна промисловість, АПК, хімічне виробництво, IT-сфера, медіа-галузь, ПЕК, медична та мікробіологічна промисловість, будівництво, транспортна сфера та інфраструктура, рітейл та логістика, легка та харчова промисловість, туризм, комунальні послуги, сфера послуг. ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 6 млн. людей.

 

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1

Тел.: +38 (044) 251-70-10 (11)


Посилання: http://fru.ua/ua/about

Громадська спілка "Регуляторна діяльність та розвиток"


Громадська спілка "Регуляторна діяльність та розвиток".

"NON-GOVERMENT ASSOCIATION Regulatory Activity and Development" («NGA RAD»)

Утворена 26 січня 2021 року на підставі Протоколу №1, як громадська організація без статусу юридичної особи та зареєстрована 17.03.2021 року- реєстраційний номер запису 1515811 на https://rgo.minjust.gov.ua.

Контакти:

вул. Еспланадна, 20, оф. 512 м. Київ, 01001,

Тел.: +38 (044) 229 66 17, +38 (050) 4103206

E-mail: NGA_RAD@i.ua

 

Завантажити в PDF

 

 


Посилання: https://sites.google.com/view/nga-rad/про-громадську-спілку

ТОВ "ТЕСКО"


ТОВ "ТЕСКО" надає послуги з оцінки відповідності та сертифікації понад сімнадцять років. Головною задачею компанії є надання допомоги виробникам товарів та послуг при вирішенні всіх питань технічного регулювання, оцінки відповідності та сертифікації в Україні. ТОВ "ТЕСКО" забезпечує комплексне вирішення всіх поставлених задач з технічного регулювання згідно Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

 

Назва ТОВ «ТЕСКО»
ПІБ керівника ОС: Папазов Володимир Володимирович
Адреса: - 03142, г. Київ, вул. Василя Стуса, 35/37, Бізнес-центр «Палладінский», оф. 205 (ОС «ТЕСКО»)
- 03142, г. Київ, просп. Академіка Палладіна, 44, лабораторний корпус (Лабораторія «ТЕСКО»)
Телефон: +38(044)- 495-3380 тел./факс,
+38(044)- 221-1895,
+38(044)- 587-6991,
+38(044)- 587-6995,
+38(044)- 229-7075
Адрес электронной почты: info@tecko.com.ua
Сайт www.tecko.com.ua

 

Посилання: http://www.tecko.com.ua

Всеукраїнський спеціалізований рекламно-інформаційний журнал «Ліфтова Панорама»


Всеукраїнський спеціалізований рекламно-інформаційний журнал

«Ліфтова Панорама»

 

Шановні учасники АЛУ!

До вашої уваги спеціалізований Всеукраїнський рекламно-інформаційний  журнал «Ліфтова Панорама». Це незалежний журнал, призначений для висвітлення всіх питань ліфтового господарства України, об′єднання ліфтових організацій у єдиний дружній колектив, який би відстоював свої права та забезпечував життєдіяльність ліфтового господарства на належному державному рівні.

Всеукраїнський журнал «Ліфтова Панорама» пропонує такі рубрики:

  1. Інформація  про технічний розвиток ліфтів, ескалаторів і траволаторів від вітчизняних та світових виробників;
  2. Інформація про історичний розвиток ліфтового господарства та проекти «майбутнього» як у світі, так і в Україні;
  3. Співпраця з ВГО «Асоціація ліфтовиків України» та інші.
  4. Постачальники ліфтового обладнання, ескалаторів, траволаторів та комплектуючих на ринку України;
  5. Основні новини та проекти від ГУ Держпраці, КМУ, Міністерств розвитку України, Державної регуляторної служби України тощо. Зміни та доповнення до існуючих постанов  та правил (ППБЕЛ, ДСТУ, ДБН, EN);
  6. Питання технічного обслуговування ліфтів та фінансування,  конкурентоспроможність на ринку України, обмін досвідом роботи;
  7. Основні питання та відповіді по модернізації і заміні ліфтів;
  8. Диспетчеризація ліфтового обладнання;
  9. Прайс-рядки по продажу ліфтових запчастин;
  10. Візитниця.

 

Журнал «Ліфтова Панорама» виходить 4 рази на рік (1 раз на квартал), і безкоштовно розповсюджується по ліфтових фірмах, проектно-архітектурних  та будівельних підприємствах України.

Всеукраїнський рекламно-інформаційний  журнал «Ліфтова Панорама» закликає до відвертого обговорення загальних питань та спільний пошук шляхів їх вирішення, що є ключовими акцентами розвитку ліфтової галузі. Партнерство, участь у Нарадах, Конференціях, спілкування у соц. мережах та взаємна повага між ліфтовими організаціями створює сприятливі умови для успішного ведення бізнесу, що є запорукою стабільного та процвітаючого розвитку нашої галузі.

 

Запрошуємо до співпраці!

З повагою,

Головний редактор Пилипів Марія

Технічний редактор Скрипець Олег

 

 

 

+38 097 498 35 33   

Група Viber Журнал «Ліфтова Панорама»

+38 095 684 52 13

lift_industry@ukr.net